Pavel Bobek (1937–2013)
zpěvák

Vzpomínka Super: Zemřel po letech plných utrpení. Autor: daz


Marie Rottrová nevypadá jako důchodkyně. Super.cz

Tohle že je důchodkyně? Sedmdesátiletá Rottrová vypadá na padesát a vrací se do tanečních

Zpěvačka Marie Rottrová (80) dodržela svůj slib a od svého posledního turné, kdy oslavila sedmdesátiny, si opravdu užívá důchodu. "Nemám žádné koncerty, žiju jako každý normální člověk. Pracuju v domě, uklízím, vařím. A občas si jdeme s partnerem zatancovat," řekla Super.cz na předávání cen Nočního proudu, kde získala ocenění jako legenda mezi zpěvačkami.

S partnerem Milanem Říhou bychom ji mohli potkat na lekcích salsy, ale to jí nestačí. "Zjistila jsem, že mám mezery v latinskoamerických tancích, tak asi začneme znovu chodit do tanečních," prozradila Rottrová, kterou ale letos na pódiu ještě uvidíme. "Slíbila jsem, že vystoupím na narozeninovém koncertu Pavla Bobka (✝76) a pak ještě u Haničky Zagorové," upřesnila.

Užívá si také vnoučata. Ta starší, dva vnuci od syna Vítka, už prý babičku tolik nepotřebují. "Chodí na střední školu a vídáme se občas o nedělích. Ale těším se, že o Vánocích konečně přijede moje kanadská rodina. Nebyli v Česku už skoro pět let," uzavřela Marie, která stále ještě nenosí na prstě snubní prstýnek. Žádosti o ruku od přítele Milana se už prý ale striktně nebrání. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek