Patrik Děrgel (32 let)
herec

Bulvární status: Září na prknech Národního divadla i v televizním seriálu. Autor: veš


Patrik Děrgel v goralském kroji

Patrik Děrgel v goralském kroji Foto: archiv Petarda Production

Takhle ho z VIP vražd neznáte: Jak se vám seriálový sexy herec líbí v goralském kroji?

Patrika Děrgela (32) známe zejména díky seriálu VIP vraždy, nyní se ale představí v jiné poloze. Známý sympaťák a herec Národního divadla v Praze byl na opačném konci republiky slavnostně pasován na gorala.

Celý rituál se sice odehrál pouze v rámci natáčení jedné z masových scén nového filmu Muzzikanti na slavnostech v Jablunkově, ale všichni přítomní se jednoznačně shodli, že to Patrikovi v kroji náramně sluší. Společně se slovenskými hvězdami, kapelou Kollárovci, pak na pódiu Patrik zapěl píseň Hej sokoli a všichni žasli, jak mu to skvěle zpívá.

I když i Patrik má svou kapelu Ema a věnuje se zpěvu, přece jen musel s pravdou ven a přiznal, že roli mladého muzikanta Robina ve filmovém příběhu sice hraje on, ale hlas mu propůjčil pětinásobný slovenský slavík Peter Cmorik.

Totéž platí i o polské herečce Michalině Olszańske, jejíž charizma a herecký talent přivádí do varu celý filmový štáb, ale hlas pro hudební party jí propůjčila Marta Jandová (47). I když ve filmovém příběhu patří Michalina alias Klára jednoznačně k Pavlu Křížovi, stárnoucímu rockerovi Izzimu, ze společné fotky Robina a Kláry se dá vyčíst, že se situace ještě pořádně zamotá.

Filmaře Muzzikantů pod vedením režiséra Dušana Rapoše a kameramana Davida Ployhara čeká ještě 15 natáčecích dnů na Těšínském Slezsku a pak ještě pár dnů v Praze. Na výsledek jejich práce si musíme počkat na únor 2017, kdy půjdou Muzzikanti do česko-slovenských kin. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek