Paris Jackson (24 let)
modelka

Bulvární status: Nejslavnější potomek krále popu Michaela Jacksona Autor: ls


Bella se neholí v podpaží.

Bella se neholí v podpaží. Profimedia.cz

Krásná tvářička, napěchovaný dekolt i chlupaté podpaží: Tohle všechno předvedla mladá herečka na premiéře

Madonna (64), Paris Jackson (24), Miley Cyrus… (29) a teď i Bella Thorne (24). Trend neoholených podpaží je ve světě celebrit stále oblíbenější. Nechají si dámy zarůst i nohy?

Muži zpohodlněli a snad každý druhý si nechal narůst plnovous, tak proč by se měly ženy neustále trápit s holením? Firmy vyrábějící kosmetické přípravky určené k odstraňování tělesného porostu nejspíš brzy zkrachují. Doba přeje vousům i chlupům.

Důkazem toho je bisexuální herečka Bella Thorne. Ta kariéru zahájila jako roztomilá holčička, ale už stačila dospět a v americkém šoubyznysu patří k největším rebelkám. Na premiéře romantického nového filmu Midnight Sun, v němž ztvárnila pár s Patrickem Schwarzeneggerem, vypadala jako princezna. Tedy až na neoholené podpaží, jímž nejspíš chtěla dokázat svou jedinečnost.

Bella oblékla nápadité šaty značky Raisa & Vanessa, jejichž hodnota odpovídá 135 tisícům českých korun. K tomuto módnímu skvostu by se hodila náležitá úprava zevnějšku. Líčení a vlasy zvládla herečka na jedničku. S údržbou intimních partií už to ale bylo diskutabilní. 

Jaký je váš názor na rozmáhající se trend neoholených podpaží?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek