Paris Hilton (40 let)
modelka, zpěvačka, herečka

Bulvární status: Dědička hotelového impéria se vdala. Autor: kj


Paris Hilton

Paris Hilton Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Polepšená Paris Hilton má stále co ukázat: Takhle vystavuje své zadané tělíčko v sexy prádle

Ještě před expanzí Kradashianek to byla Paris Hilton (40), kdo ovládal americký šoubyznys a plnil stránky bulvárních magazínů. Bývalá rebelka už má divoká léta za sebou, ale stále dokáže své fanoušky potěšit dráždivými fotkami.

Dědička hotelového impéria se počátkem nového milénia rozhodla, že z ní bude celebrita. Vzhledem ke jmění příbuzných k tomu měla slušný rozpočet, díky němuž se pokusila prorazit jako modelka, herečka i zpěvačka. Největší pozornosti se však dočkala díky domácímu erotickému videu, které nezůstalo jen k soukromým účelům.

Paris Hilton se v posledních letech uklidnila. Na párty už chodí jen jako dýdžejka a snaží se rodičům udělat stejnou radost jako její mladší sestra Nicky, která s manželem Jamesem Rothschildem očekává už druhé dítě. Paris je prozatím bezdětná, ale prožívá na její poměry dlouhý a stabilní vztah s hercem Chrisem Zylkou ze seriálu Pozůstalí.

I když neprovokuje zdaleka tolik jako dříve, stále ráda potěší své publikum fotkami ve spodním prádle. Paris se vzdala své záliby v růžové a z naivní barbíny dospěla v ženu, která se obejde bez laciných gest. V bílých kalhotkách a podprsence své příznivce určitě nezklamala. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků