Ozzy Osbourne (73 let)
zpěvák

Bulvární status: Rocková legenda má Parkinsona. Autor: kj


Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne Profimedia.cz

Ozzyho Osbourna, který trpí Parkinsonem, čeká operace: Rozhodne o jeho budoucnosti, oznámila jeho žena Sharon

Ozzy Osbourne (73) by měl příští pondělí podstoupit životně důležitou operaci, oznámila jeho žena Sharon (69), která kvůli tomu chvátala za mužem z Londýna do Los Angeles.

„V pondělí má velmi důležitou operaci a já u toho musím být,“ oznámila moderátorka v pořadu The Talk. „Rozhodne se o jeho budoucím životě,“ zdůraznila důležitost zákroku.

Rocker se na veřejnosti objevil naposledy v květnu. Zachytili ho při chůzi s hůlkou, kterou už v poslední době nedá z ruky.

Poznáváte ho? Ozzy Osbourne (73) se po covidu vrací k očním linkám a černým nehtům

Parkinson bohužel není jeho jediným zdravotním problémem. V roce 2003 si při pádu z kola poranil páteř a umístili mu do těla kovové tyče, ty se mu ale loni vlivem dalšího ošklivého pádu uvolnily a působí zpěvákovi ukrutné bolesti.

Nebylo tedy tajemstvím, že půjde v dohledné době pod kudlu. „Čeká ho ještě jedna operace, ale už se nemůže dočkat, až se vrátí domů do Londýna,“ přiznala Sharon v dubnu.

Nezbývá než zpěvákovi držet palce, aby zákrok proběhl hladce, brzy se po něm zotavil a snad se i vrátil k milované muzice, jak si vroucně přeje. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků