Ondřej Vetchý (59 let)
herec

Bulvární status: Herec účinkuje v jednom seriálu za druhým. Autor: daz


Veronika Vetchá na udílení cen TýTý

Veronika Vetchá na udílení cen TýTý Michaela Feuereislová

Ondřej Vetchý ukázal dceru

Herec Ondřej Vetchý (59), který si své soukromí přísně střeží, poprvé ukázal svoji dceru Veroniku. Přišla za něj převzít do Vinohradského divadla cenu TýTý.

Ondřej Vetchý se galavečera nemohl zúčastnit, protože měl představení v divadle. I když v nejmenším nečekal, že by v mužské herecké kategorii mohl bodovat, pro jistotu za sebe poslal dceru Veroniku. Ta byla velmi překvapena, když moderátor večera Karel Šíp vyslovil jméno jejího otce a půvabná černovláska Veronika musela jít převzít cenu.

"Vůbec jsem nečekala, že budu muset na pódium. Táta dnes hraje v Činoherním klubu, tak tady dnes nemůže být. Je mu to líto a všem moc děkuje," řekla Veronika Vetchá.

Z vítězů kromě Vetchého chyběla již jen Lucie Vondráčková (41), která zvítězila v kategorii Zpěvačka roku. Cenu za ni převzal její tatínek Jiří Vondráček. Lucie je již několik měsíců v Kanadě, kde žije společně se svým přítelem, hokejistou NHL Tomášem Plekancem.

"Lucka tam i pracuje. Posíláme si písničky, nové nápady. Do Čech by se měla vrátit tak za dva měsíce, až Tomášovi skončí sezóna," prozradil Jiří Vondráček.

S Tomášem Plekancem je Lucie již seznámila. "Je to moc fajn kluk. Jako táta jsem spokojený, že je Lucka šťastná a že má chlapa, který jí má rád," dodal Vondráček. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků