Ondřej Soukup (70 let)
hudební skladatel

Bulvární status: Dál skládá hudbu jako o život. Autor: daz


Karel Gott: Andělská Video: Anděl Páně 2

Cvičí malá Gottová s rodiči? Tajné informace ze zákulisí natáčení jejího duetu se slavným tátou

Jak Super.cz již informoval, malá Charlotte Ella Gottová nazpívala duet Andělská se svým otcem Karlem Gottem (✝80). Nyní prosákly informace, jak natáčení probíhalo. Podle něj je malá dívenka nejen šikovná zpěvačka, ale dobře to umí i s rodiči. Mrkněte na video plné celebrit v rolích nebeských svatých a zkuste najít Charlotte, která ve filmu účinkuje jako malý andílek!

Ve videu je zajímavé i to, že se díky němu po dlouhé době veřejnosti ukazuje Gabriela Osvaldová (68), bývalá partnerka Ondřeje Soukupa (70), s kterým přes manželskou odluku tvoří stále autorský pár.

„Charlotte Gottovou jsem osobně neznal. Když ke mně přišla s Karlem do studia, tak jsem byl připraven na dlouhé natáčení, střihání, dolaďování a podobně. Nic z toho se nestalo. Byla skvělá, na deset let dost asertivní, i vůči rodičům. Písničku nazpívala v podstatě hned, už první nahrávání bylo bratelné. Na konci Andělské ještě nazpívala k tátovi druhý hlas, který jsme vymysleli na místě, a vůbec nebyl jednoduchý. Byla pro mě velkým překvapením. V tom nejlepším slova smyslu,“ řekl k malé Gottové autor hudby Ondřej Soukup.

„Když mi poslal hudbu a slova písně Andělská k filmu Anděl Páně 2 s nabídkou nazpívat ji jako duet s mojí dcerou Charlottkou, ani minutu jsem neváhal a okamžitě jsem souhlasil. Malebná slova, melodie a instrumentace ve mně totiž okamžitě vytvořily obraz vánoční pohádkové atmosféry. Má radost navíc byla umocněna tím, že je píseň prvním společným duetem s dcerou Charlottkou,“ prozradil Karel Gott.

Anděl Páně 2 jde do kin prvního prosince s příběhem, v němž anděl Petronel a čert Uriáš musí na zem pro spadlé jablko ze stromu Poznání. Stejně jako v proslaveném prvním díle bude jejich dobrodružství zábavné a plné překvapení. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků