Nikola Buranská (31 let)
Česká Miss Earth 2014

Bulvární status: Tmavovlasá rodačka z Přerova se snaží prorazit v zahraničí. Autor: jc


Nikola Buranská vyrazila na pouť. Super.cz

Takhle vypadá loňská 2. nejkrásnější Češka, když sleze z pekelného kolotoče: Je úplně zelená!

Matějská pouť pomalu končí, ale ještě jsme ji stihli navštívit a užít si atrakce stejně jako modelka a loňská Česká Miss Earth Nikola Buranská (31). Kolotoč, nebo spíš pekelný stroj jménem Breakdance nás ale všechny dostal do kolen.

"Jsem úplně zelená a necítím se dobře. Ještěže jsem neobědvala. Musela jsem zrušit i trenéra, jak mi je blbě," přiznala nám Nikola, která je přitom velkou milovnicí adrenalinu. "Skákala jsem padákem, potápěla jsem se, nechala jsem se několikrát vystřelit v koulích. Ale tohle mi dobře neudělalo. Musím to nějak rozdýchat," svěřila.

"Ale stejně jsem ráda, že jsme sem na poslední chvíli s kamarádkou vyrazily. Byl to zážitek. Na Matějskou chodím každý rok a letos jsme to s přítelem nestihli. Tak jsme si s Terkou udělaly dámskou jízdu. A dokonce jsem i vystřelila růži a medvídka," pochlubila se.

Nikole skončil rok panování v České Miss, ale nestěžuje si. "Přede mnou je spousta práce a doufám, že se bude dařit i dál. A rozjíždím jeden větší projekt, o kterém řeknu víc, až to bude v další fázi," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků