Nikol Švantnerová (28 let)
Česká Miss 2015

Bulvární status: Vyhrála nejprestižnější českou soutěž krásy. Autor: daz


Někde se podoba nezapře.

Někde se podoba nezapře. Foto: Instagram/Super.cz

15 maminek slavných: Bagárová, Švantnerová, Boudová a další ukázali své milované na Den matek

V neděli 10. května slaví svátek všechny maminky. Na ty své nezapomněly i známé tváře, které na svých sociálních sítích sdílely společnou fotku. U některých je jasné, že geny opravdu nezapřou.

Se svou krásnou maminkou se vyfotila například Monika Bagárová (26), která připsala i milé vyznání: „Maminko moje. Děkuji za vše, co jsi mi v životě dala, co pro mě, pro nás všechny děláš, jak se o nás vždy s láskou staráš, za tvoji trpělivost, laskavost, pochopení a vždy otevřenou náruč.“

Podobně se maminkou pochlubila i modelka Nikol Švantnerová (28), u které není na první pohled jasné, jestli vedle ní nesedí starší sestra. Nezapomněly popřát ani herečky Nela Boudová (53), Alice Bendová (47) a dojemným snímkem se pochlubila Veronika Žilková (59), která se za svou maminkou Olgou (96) vrátila kvůli pandemii z Izraele.

Moderátor Vojtěch Bernatský (46) a herečka Aneta Krejčíková (29) jsou dokonce tak vynalézaví, že vytvořili koláž několika snímků z dětství až po současnost. Více snímků najdete v galerii. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků