Nikol Švantnerová (28 let)
Česká Miss 2015

Bulvární status: Vyhrála nejprestižnější českou soutěž krásy. Autor: daz


Jak žije bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová po předání korunky? Super.cz

Už tři dny chodí v tom samém: Bývalá Miss Švantnerová má po stěhování život v pytlech a krabicích

Nikol Švantnerová (28) po volbě nové České Miss opět začíná s čistým stolem. Vrátila byt a auto, které měla jen na rok propůjčené, přestěhovala se do pronájmu, a když jsme se s ní poprvé po finále potkali, byli jsme zvědaví, jak to teď má.

"U mě se nic nezměnilo, nijak to nepociťuju. Vrátila jsem, co jsem měla vrátit, počítala jsem s tím, a stavím se zase úplně na vlastní nohy a musím fungovat," řekla Super.cz. "Klíče od nového bytu jsem převzala den před finále, ten den mi ještě rodiče pomáhali se stěhováním těžších věcí, a hned den po finále jsme s přítelem stěhovali všechno ostatní," popsala nám, jak trávila minulý víkend.

Vybaleno ale ještě nemá. "Žijeme mezi krabicemi," dodala Nikol, která prozradila, že už tři dny chodí v podstatě stejně oblečená. "Nevím, kde co mám. Musím ještě koupit skříň, abych vyndala oblečení z pytlů. Jelikož v tom malém bytečku to není kam dát, mám venku jedny džíny, pár triček a jednu bundičku," přiznala.

A jak je na tom po pracovní stránce? "Nějaké extra plány nemám, nabídky přicházejí ze dne na den. Ale věřím, že to bude jenom lepší a lepší," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků