Nikol Moravcová (34 let)
modelka

Bulvární status: Vdala se a má miminko. Autor: ac


Moravcová se pustila do nového projektu.

Moravcová se pustila do nového projektu. Herminapress

Před narozením potomka si stihla splnit velký sen. Těhotná Moravcová je nadšená z nové příležitosti

Spíš než modeling a herectví živí Nikol Moravcovou (34) sociální sítě. Není se tedy čemu divit, že si ji vybrali jako moderátorku nové online reality show Instahero s podtitulem Česko – Slovensko hledá influencera. Do projektu se Nikol vrhla i přesto, že čeká svého prvního potomka.

„Každý mi řekl, že si musím splnit to, po čem jsem vždycky toužila. Já jsem vždycky snila o tom moderovat reality show, tak to vlastně stíhám,” říká Nikol, která je tváří soutěže, ve které zápolí deset hrdinů - finalistů, kteří mají ambici změnit budoucnost internetu. Finalisté postupně plní každý víkend výzvy, které jsou zaměřené na jednu z problematik internetu, např. etika, hejterství, Instagram vs. realita. Snaží se přesvědčit svoje sledující a odbornou porotu, že právě oni by měli získat titul Instahero 2019.

„Hledáme multitalentovaného člověka, který dokáže svým chováním inspirovat ostatní a který dokáže nejen fotit, editovat a natáčet, ale především tvořit zajímavý a motivující obsah. Internet dokáže ovlivňovat velmi mladé lidi a během soutěže na to z nejrůznějších úhlů poukážeme,“ říká moderátorka, která je v šestém měsíci těhotenství. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků