Nicole Scherzinger (42 let)
zpěvačka

Bulvární status: Věnuje se víc porotcování talentové soutěže než zpěvu. Autor: kj


Tyto slavné dámy jsou v bikinách mimořádně sexy.

Tyto slavné dámy jsou v bikinách mimořádně sexy. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Je žhavější Rihanna, Longoria nebo Scherzinger? 10 slavných dokonalých tělíček v bikinách

Výstavními křivkami se nechlubí jen modelky, ale na plážích byly k vidění také atraktivní slavné ženy, které nemají vystavovaní obnaženého těla v popisu práce. Podívejte se na výběr těch nejlepších úlovků roku 2015.

Slavné zpěvačky se nepředvádějí jen na pódiích, ale občas obléknou bikiny a vyrazí se slunit k bazénu či na pláž. O tom své fanoušky přesvědčila sexy Rihanna (33) i její srovnatelně žhavé kolegyně Beyoncé (34) a Nicole Scherzinger (42). Všechny tři hudební hvězdy vypadají v plavkách fantasticky.

Své sexy parametry samozřejmě opakovaně předvedla i herečka Emily Ratajkowski (29), na jejíž tělo pějí pánové na sociálních sítích ódy. V jejím případě je každý kousek oblečení přebytečný.

Pořádný poprask však mohou v plavkách způsobit i mnohem dříve narozené dámy. Zatímco Nicole Murphy má padesátku na krku, božská Elizabeth Hurley ji už loni pokořila. Když se ovšem předvedou v bikinách, skutečný věk by jim nikdo nehádal.

Nadílka slavných krásek v bikinách zahrnuje všechny věkové kategorie. Kromě výše zmíněných celebrit v galerii najdete i Kate Hudson, Jessicu Albu, Tori Spelling (48) a Evu Longorii (46). 

Kdo je v bikinách nejžhavější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků