Nicole Scherzinger (42 let)
zpěvačka

Bulvární status: Věnuje se víc porotcování talentové soutěže než zpěvu. Autor: kj


Budou Lewis Hamilton a Fanny Neguesha novým párem šoubyznysu?

Budou Lewis Hamilton a Fanny Neguesha novým párem šoubyznysu? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Lewis Hamilton přistižen na rande s překrásnou bývalkou známého fotbalisty

Žádná Rihanna, Gigi Hadid ani Kendall Jenner, ale možná exotická kráska s luxusním tělem Fanny Neguesha dokáže zkrotit šampióna ve Formuli 1 Lewise Hamiltona (30), který je po definitivním rozchodu s Nicole Scherzinger (42) jako utržený ze řetězu. Pětadvacetiletá modelka, která v minulosti snad jako jediná dokázala alespoň na čas uspokojit choutky nenapravitelného proutníka Maria Balotelliho (25), byla spatřena ve společnosti Hamiltona v úterý večer, kdy spolu vyrazili na rande.

Dvojice zavítala do londýnského podniku Chiltern Firehouse odděleně, aby je fotografové nemohli zvěčnit spolu. Ani jeden se zatím pochopitelně k nějakému sblížení nechtěl vyjadřovat, ale soudě podle jejich outfitů je zřejmé, že minimálně vkus a záliba v černé je spojuje.

Fanny má však, co se randění týče, poslední dobou napilno. Po rozchodu s Ghaňanem Balotellim, jenž ji dokonce před více než rokem požádal o ruku, se nějaký čas vídala se senegalským fotbalistou Cheikhou Kouyatém (25). Hamilton by však byl ještě o poznání vyšší kalibr... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků