Nela Slováková (31 let)
profesionální celebrita

Bulvární status: Získala miliónovou výhru v hříšné reality show Hotel Paradise a pořád se drží ve světě šoubyznysu. Autor: jc


Se kterou z dam byste rádi vyrazili na dovolenou?

Se kterou z dam byste rádi vyrazili na dovolenou? Foto: Super.cz/Instagram O. Lounové, Z. Jandové a B. Mottlové

6 českých krásek, které si užívaly podzim v plavkách: Se kterou z nich byste chtěli trávit dovolenou?

I přesto, že teploty v posledních dnech sahají pod bod mrazu, mnohé české krásky stále neschovaly plavky. Podzimní dny si zpříjemňují v teple na pláži, a to i navzdory nouzovému stavu. Před cestou do zahraničí je neodradila ani nejrůznější opatření, která státy vyžadují. A někteří chtějí u moře trávit i letošní svátky.

„Ta česká covid zima je něco tak strašného, tady se taky dodržují nějaká opatření, ale cítím se naprosto svobodně. Najím se v restauraci, užiji si večerní program, žádné zafuněné roušky. Přemýšlím, že takhle strávím i vánoční svátky a Nový rok,“ svěřila se Super.cz herečka a modelka Bára Mottlová (35), která odletěla na pár dní do Egypta.

Za sluncem se vydala i nekrásnější dívka Česka z roku 2008 Zuzana Jandová (34). Modelka zabalila kufry a s kamarádkami si užívala podzim v Turecku. K moři vyrazila také zpěvačka Olga Lounová (40), která se do cestování pustila poté, co prodělala koronavirus.

Koupání v moři si neodpustila ani modelka Tereza Budková (31). Ta se rozhodla vyrazil do Dubaje, kde je stále krásné počasí. Stejnou lokalitu si pro několikadenní výlet vybrala i Nikol Švantnerová (28), která si během svého pobytu užila i pořádný adrenalin. A v neposlední řadě za teplem vyrazila i Nela Slováková (31). Cílem její cesty se staly Maledivy, kam vyrazila sama, dovolenou si ale i tak nadmíru užila. 

Která z dam by pro vás byla příjemnou společností na dovolené?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků