Natálie Kotková (27 let)
Česká Miss World 2016

Bulvární status: Není jen krásnou misskou, ale i úspěšnou blogerkou. Autor: veš


Natálie Kotková bude krásná nevěsta. Super.cz

Svatební šaty už Kotková oblékla nesčetněkrát. Jak bude vypadat její obřad se zpěvákem kapely Slza?

Mohlo se zdát zavádějící vidět Natálii Kotkovou (27) ve svatebních šatech. Blogerka a držitelka titulu Česká Miss World 2016 přece jen chodí se zpěvákem kapely Slza Petrem Lexou teprve dva roky a podle dostupných informací mezi dvojicí nedošlo k zasnoubení.

Pravdou je, že se sympatická blondýnka stala ambasadorkou letošního ročníku soutěže Souboj nevěst. „Svatební šaty už jsem nosila dříve na přehlídkách v patnácti, šestnácti letech. Už jsem si to zažila, a tak se do svatby tolik nehrnu,” mávla rukou Natálka. Díky své profesi modelky byla už mnohokrát zahalená v bílé se závojem, a tak to pro ni v roli ambasadorky svatební soutěže nebylo nic nezvyklého.

Natálka ani jako malá nesnila o svatbě, a tak zatím netuší, jak její den D bude vypadat. „Musím se přiznat, že nemám představu o své vysněné svatbě. Nevím, jestli by měla být na louce, na zámku, nebo na pláži. Spíš se kloním k tomu nemít podpatky, být bosa,” říká Kotková, které je nyní asi nejbližší představa obřadu v boho stylu.

A tuší snad Natálka, jakou má představu o svatebním dni její partner? „Nikdy jsme se o tom nebavili. Každý chlap ale chce to, co jeho žena,” smála se Natálie a dále uvedla: „Jsme oba pohodáři a tak pro nás bude hlavní, aby tam byla rodina a pohoda.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků