Natálie Kotková (27 let)
Česká Miss World 2016

Bulvární status: Není jen krásnou misskou, ale i úspěšnou blogerkou. Autor: veš


Je to jejich styl, nebo České Miss oblékají profíci? Super.cz

Nedávno je ještě nikdo neznal, teď musí obstát před celým národem. Nechávají se královny krásy oblékat stylistou?

Před pár měsíci jejich jména skoro nikdo neznal, díky úspěchu v České Miss ale spadly Andrea Bezděková (26), Natálie Kotková (27) a Kristýna Kubíčková (23) rovnýma nohama do světa šoubyznysu.

Pro královny krásy je nejdůležitější, aby dobře vypadaly, a v tomto ohledu si dívky rády nechají pomoct od profesionálů. „Doufám, že mám vkus. Ale důležité je i umět si nechat dobře poradit,” nechala se slyšet úřadující královna krásy Andrea Bezděková.

To Kristýna Kubíčková by se dala označit za shopaholičku. Kamkoliv se chystala, ať už to bylo soustředění v Thajsku či teambuilding na jachtě v Jaderském moři, tam měla největší zavazadlo.

Móda sexy blondýnu vždycky bavila a podle všeho se v ní orientuje dobře i bez stylisty. „Řešila jsem to už před Miss. Ráda se dobře oblékám a jsem ráda, když vypadám k světu. Potřebuju, aby toho bylo hodně, a abych si mohla vybírat. Jsem ráda, když můžu každý den chodit v něčem jiném a můžu ty věci dobře kombinovat,” říká Česká Miss Earth 2016.

Natálka Kotková se jako blogerka spoléhá na svůj vlastní vkus a stylistovi by nedala volnou ruku. „Kdybych měla využít služeb stylisty, tak bych to s ním chtěla řešit. Mám své oblíbené střihy, svůj styl. Když mi někdo oblékne něco jiného, tak se v tom necítím,” říká Česká Miss World 2016. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek