Naomi Campbell (52 let)
modelka

Bulvární status: Smyslná gazela, které občas rupnou nervy, se v 50 stala poprvé maminkou. Autor: kb


Kate Moss to rozjela na devadesátkovém autobusu. Naomi Campbell v pozadí.

Kate Moss to rozjela na devadesátkovém autobusu. Naomi Campbell v pozadí. Profimedia.cz

Pořád jsou to kočky: Kate Moss a Naomi Campbell se staly hvězdami oslav královnina jubilea!

Celá Velká Británie žila v posledních dnech oslavami platinového jubilea královny Alžběty II. (96), které byly o víkendu završeny slavnostním průvodem po Londýně a projížděním takzvaných „autobusů dekády“. Na tradičních britských patrových autobusech zvaných double-decker se vždy objevily anglické celebrity představující jednotlivá desetiletí královnina vladaření. A největšími hvězdami se staly jednoznačně topmodelky Kate Moss (48) a Naomi Campbell (52)!

S tímhle Amber nepočítala: Kate Moss totálně rozbila její obvinění Johnnyho Deppa!

Obě světově proslulé krásky z období zlaté éry modelingu se vezly na ‚devadesátkovém‘ autobusu pomalovaném mimo jiné "spajskou" Geri Halliwell či Robbiem Williamsem a dalšími symboly předmiléniového období, jako bylo tamagoči či digihra.

Obě letité kamarádky si jízdu pořádně užily, hlavně Kate se v rytmech hudby rozvášnila a strhla k tanci i ostatní krajany, kteří prosluli ve stejné době.

Upjatost stranou, tady se slaví! Malý George s princezničkou Charlotte i vysmátí William s Charlesem vzdávali hold královně

K vidění během jízdy byla například i Nicole Scherzinger (44), která byla na své poměry nebývale zahalená, ta společně s televizní moderátorkou Holly Willoughby či jejími kolegy AJ Odudu a Rylanem Clarkem-Nealem reprezentovala ‚autobus 2010-2020‘. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků