Naďa Urbánková (82 let)
herečka

Bulvární status: Překonala rakovinu a dál baví zpěvem své fanoušky. Autor: daz


Naďa Urbánková na charitativní akci v Jaroměři

Naďa Urbánková na charitativní akci v Jaroměři Foto: archiv Davida Novotného

Urbánková po rakovině prsu zahájila očistnou kúru: Piju bylinky a nejím maso

Zpěvačka Naďa Urbánková (82) po prodělané rakovině prsu dbá na své zdraví. Naordinovala si proto speciální očistnou kúru. Nejí maso, pije bylinky a jejímu jídelníčku vévodí jáhly.

"Mám očišťující jarní rituál a je mi po něm moc dobře," prozradila Novinkám Naďa Urbánková. „Seznámila jsem se s paní, která se věnuje ajurvédě. Ta mi doporučila jídelníček na pročištění organismu. Úplně jsem vynechala maso, naopak hodně jím například jáhly a piju bylinky," upřesnila Naďa Urbánková, která byla jednou z hvězd charitativní akce Večer pro dobrou věc v Jaroměři.

Urbánková je stále velmi činná. Zpívá na veřejných akcích, má pořad v rádiu a zpívá v muzikálu Hello, Dolly.

Charitativní večer moderovali Lucie Koňaříková-Salamé společně s Mužem roku Martinem Zachem (36). Ten sice dělá reportéra v pořadu Prominenti na TV Barandov, ale moderování akce pro naplněný sál pro něj bylo premiérou.

"Z počátku jsem měl strach. Přeci jen jde o živý kontakt s publikem a je to velká akce. Po chvíli to ale ze mě spadlo a moc jsem si to užil," řekl Novinkám Zach.

Na Martinovu premiéru se přišly podívat jeho maminka a přítelkyně Nikola Hrubá se svojí maminkou. "Zvládl to rozhodně na jedničku. Jsem rád, že je Martin tak houževnatý a činorodý," dodal pořadatel akce David Novotný.

Výtěžek z jedenáctého ročníku akce Večer pro dobrou věc byl 86 tisíc korun. Rozdělí se mezi Základní školu Speciální v Jaroměři, stacionář Nona a část dostane Martin Zach. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků