Naďa Urbánková (82 let)
herečka

Bulvární status: Překonala rakovinu a dál baví zpěvem své fanoušky. Autor: daz


Naďa Urbánková

Naďa Urbánková Foto: BATIST Nej sestřička 2014 (4x)

Drahých devět mých… Věc Makropulos Naďa Urbánková zavzpomínala na svůj milostný život. Jeptiška to nebyla!

Naďa Urbánková (82) má za sebou nejen rozmanitou kariéru zpěvačky, ale i tu milostnou. Interpretka hitu Drahý můj se na soutěži Nej Sestřička (sama je původním povoláním zdravotní sestrou) rozpovídala o svých milostných eskapádách.

Na klání těch, kteří jsou pacientům v nemocnicích v jejich nejtěžších chvílích prodlouženou pravou rukou a umí nejen pomoci po zdravotnické stránce, ale i pomyslně pohladit, se poprvé za šest ročníků objevil i muž. „Mělo by jich být v oboru víc. Přece jen by bylo ženské po operaci, když ji probudí z narkózy, mnohem líp, kdyby jako prvního spatřila nějakého takového sympatického chlapa,“ svěřila se Naďa a v zákulisí přidala, jak to vlastně měla během dlouhé kariéry s muži.

„Ložnicí mi prošlo devět partnerů,“ pochlubila se kamarádkám v zákulisí. V současnosti prý nikoho nemá, ale možná se něco rýsuje. „Dopisuji si s jedním milým fanouškem. Máme vřelé přátelské vztahy. Ale je to velmi platonické,“ směje se zpěvačka, která po peripetiích s rakovinou prsou vypadá víc než dobře.

Již ve čtvrtek odlétá do Spojených států za dcerou Janou. Přináší to pro ni ale jednu nepříjemnou potíž. Ze strachu z trombózy už předem začala nosit stahovací punčocháče, aby si na ně zvykla. „Nikdy jsem je neměla ráda,“ čertila se trochu v Náchodě na akci charitativního gurua Davida Novotného. 

David Zápal , Super.cz