Naďa Urbánková (82 let)
herečka

Bulvární status: Překonala rakovinu a dál baví zpěvem své fanoušky. Autor: daz


Naďa Urbánková s dcerou Janou Fabiánovou.

Naďa Urbánková s dcerou Janou Fabiánovou. Michaela Feuereislová

Naďa Urbánková zůstane sama: Dcera se stěhuje do Ameriky, nechala jí kocoura

Zpěvačka Naďa Urbánková (82) bude hodně osamělá. Její jediná dcera Jana Fabiánová, která jde v matčiných pěveckých stopách, se rozhodla opustit Českou republiku. "Zkouším štěstí v Americe," přiznala Super.cz. Mamince místo sebe nechala na starosti svého kocoura.

Fabiánová se stěhuje do Los Angeles, kde ji čeká natáčení filmu. Hlavní roli v něm ztvární David Koecher, známý v Čechách ze seriálu Kancl. "Já budu hrát jeho manželku," upřesnila Fabiánová. V Americe má i svého nového přítele.

"Seznámili jsme se ale v Praze. Doposud jsme prožívali vztah na dálku. Michael sice bydlí v Utahu, ale to je letadlem z Los Angeles pouhou hodinu a půl cesty. Jsem ráda, že k sobě budeme mít blíž," libuje si Jana.

Mladá zpěvačka už ve Spojených státech získala i hudební kontrakty. Dokonce by se měla podílet na hudbě k připravovanému animovanému filmu Barbar Conan. "V Los Angeles už mám pronajatou garsonku. Beru si sebou i svého pejska. Kocour zůstane u maminky. Bude jí aspoň dělat společnost," uvedla Fabiánová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků