Naďa Konvalinková (69 let)
herečka

Bulvární status: S láskou vzpomíná na zesnulou kamarádku Květu Fialovou. Autor: daz


Naďa si dala pravou irskou snídani.

Naďa si dala pravou irskou snídani. Michaela Feuereislová

Tohle je dieta? Koukněte se, co zblajzla k snídani Naďa Konvalinková

Herečka Naďa Konvalinková (69) hubla v televizním pořadu a pochlubila se, že shodila dvanáct kilo. "Na podzim jsem ale trochu polevila se cvičením. Poslední měsíc už ale zase chodím třikrát týdně pravidelně," řekla Super.cz Konvalinková.

"Co se týče jídla, občas si zahřeším, ale většinou všechna doporučení dodržuji. No, pivečko si někdy dám. Nebo sklenku vína," upřesnila. Super.cz svědkem takové dietní chyby byl. Konvalinková si dala pravou irskou snídani, kterou zapíjela černým pivem. A ochutnala i další speciality. Stačí se podívat na fotografie, aby bylo jasné, co míní paní Naďa slovem dietní hřích.

Konvalinková spolu s dalšími známými tvářemi byly hostem úvodního setkání k oslavám irského svátku svatého Patrika, který se každoročně v Praze pořádá. Letos bude ve znamení rockové muziky. Proto už 17. března proběhne velký koncert irské kapely Aslan a dalších skupin na Václavském náměstí. Ale už od 15. března se bude v irských hospodách v Praze popíjet zelené pivo a budou se podávat národní speciality. A hrát se bude i v dalších hospůdkách a klubech. 

Saša Šeflová , Super.cz