Naďa Konvalinková (69 let)
herečka

Bulvární status: S láskou vzpomíná na zesnulou kamarádku Květu Fialovou. Autor: daz


Naďa Konvalinková se dala na hubnutí.

Naďa Konvalinková se dala na hubnutí. Foto: Jiří Herman/Petra clinic

Macatá Naďa Konvalinková trhá rekordy: Chybí jí už jen dvacet kilo

Snaha herečky Nadi Konvalinkové (69) zhubnout dojala skoro celou vlast. Díl primáckého pořadu Jste to, co jíte, ve kterém ji pod drobnohledem zkoumala Kateřina Cajthamlová (58), přilákal k televizním obrazovkám rekordní počet diváků.

Čtvrteční díl pořadu s Naďou Konvalinkovou byl nejsledovanějším dílem od listopadu 2008. V cílové skupině 15+ jej sledovalo 845 tisíc diváků při sharu 26,49 %. Ještě o něco úspěšnější byl u mladších diváků ve věku 15–54 let, kde dosáhl podílu na trhu dokonce 28,67 %.

Naďa Konvalinková nezměnila jen svůj jídelníček, ale pravidelně navštěvuje estetické a proštíhlovací centrum Petra Clinic. „K paní Petře Řehořkové chodím již delší čas a vždy moc ráda. Pokaždé si zde perfektně odpočinu a naberu potřebné síly. Po několika ošetřeních radiofrekvenční liposukcí bylo zřetelně vidět, jak mi tuková tkáň v mých problematických partiích mizí,“ svěřila herečka. Ta se podle svých slov vejde i do oblečení, které jí bylo ještě před pár týdny malé.

„V pase mám o několik centimetrů méně. Šaty, které jsem dříve neoblékla, mohu nyní bez problémů nosit. Při každé návštěvě se mě zde ujmou s profesionální odborností a vřelým přístupem,“ říká Konvalinková, která v posledních měsících prošla několika krásnými změnami. A další ji čekají. Nechala se totiž slyšet, že by chtěla zhubnout do své původní váhy. Ráda by měla zase šedesát kilo. Smíří se ale i se sedmdesáti pěti. Teď jí chybí ještě dvacet. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků