Monika Leová (31 let)
Česká Miss Earth 2013

Bulvární status: Exotická kráska s vietnamskými kořeny a prý největším smyslem pro humor. Autor: jc


Monika Leová má krásnou vzpomínku.

Monika Leová má krásnou vzpomínku. Foto: Kateřina Nováková

Tohle budou krásné vzpomínky: Monika Leová předvedla v odhaleném modelu své obří bříško

Co nevidět přivede na svět své první dítě. Monika Leová (31) si přála mít památku na těhotenství a tak opět vyhledala služby fotografky Kateřiny Novákové, která ji a partnera už fotila na tematické vánoční fotky.

Modelka nechala focení zcela v režii fotografky. „Moc jsem jsi přála fotit v tomto ateliéru, protože má opravdu kouzelné prostory. Konečně jsem se o tom přesvědčila na vlastní oči a z výsledných fotek jsem nadšená,“ svěřila se Super.cz Leová, která měla příležitost fotit v novém ateliéru v centru Berouna.

V 7. měsíci těhotenství odletěla bez manžela do Egypta! Měl pozitivní test na covid. Takhle to Monice Leové sekne v plavkách

„S Mončou se známe už dlouho. Chtěla jsem, ať má krásnou ženskou památku na toto období, což jsem snad zvládla,“ říká fotografka.

Celá akce proběla zcela spontánně. „Dva dny před mi Káťa napsala, jestli mám čas a poslala mi fotky úžasných šatů, které mají v ateliéru. I když jsem měla jiné plány, ihned jsem je překopala, protože focení s ní se prostě nedá odmítnout,“ usmívá se Monika a jedním dechem dodává: „Udělala nám krásnou vzpomínku na těhotenství.“

Tohle bříško už jen tak neschová: Monika Leová pohodu doma na gauči vyměnila za cestování v dodávce

Není vyloučené, že se Monika před objektivem fotoaparátu ještě objeví. „Jelikož mám ještě zhruba dva měsíce do porodu, možná ještě nějaké to focení stihneme,“ říká Monika Leová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků