Monica Bellucci (58 let)
herečka

Bulvární status: Italská filmová diva je okouzlující i po padesátce. Autor: ac


Monica Bellucci si užila příjemné odpoledne s přáteli.

Monica Bellucci si užila příjemné odpoledne s přáteli. Profimedia.cz

Monica Bellucci (57) přijímá roky s grácií: Podívejte se, jak ani na obědě s přáteli nezklame a vypadá kouzelně

U celebrit je mnohdy velký rozdíl mezi jejich vizáží na sociálních sítích a na společenských akcích oproti jejich civilnímu looku. To ovšem neplatí u italské herecké ikony Moniky Bellucci (58), která je vždy dokonale upravená. Za dámu byla i tento týden, kdy si s přáteli udělala příjemné odpoledne na zahrádce jedné z restaurací v Katalánsku.

Herečka, která proslula svou žensky tvarovanou postavou, kterou se nikdy nezdráhala předvést v celé kráse ani filmovým divákům, si oblékla barevné dlouhé šaty s květinovým vzorem, přes které si zavázala průsvitnou černou košili s dlouhými cípy. S tou pak sladila i sandálky na vysokých jehlách.

Stále je radost na ni pohledět: Sexbomba Monica Bellucci (55) vystavila přednosti ve vražedném výstřihu

Maminku dvou dcer Devy (17) a Léonie (12), které počala s hereckým kolegou a exmanželem Vincentem Casselem (55), na závěr personál restaurace požádal o společnou fotografii, což herečce nečinilo sebemenší problém.

Monica Bellucci (54) je zadaná! Exmanžela, jemuž porodí miminko o 31 let mladší modelka, nahradila tímto umělcem (36)

Bellucci i před šedesátkou patří mezi neobsazovanější italské herečky, ostatně její oblíbenost i v Hollywoodu k tomu přímo vybízí. Jen v posledních letech se objevila v romantické komedii Nejlepší léta jednoho života, vedle svého exmanžela Cassela se pak blýskla v hlavní roli thrilleru Irréversible – Inversion Intégrale, loni pak v dramatu Muž, který prodal svou kůži a letos ještě například v hollywoodském akčním snímku Memory s Liamem Neesonem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek