Mischa Barton (36 let)
herečka

Bulvární status: Patří k oblíbeným herečkám.


Poznáváte herečku z populárního seriálu?

Poznáváte herečku z populárního seriálu? Profimedia.cz

Slavnou a kdysi problémovou herečku (36) by dnes poznal málokdo: Pamatujete, v čem hrála?

Do diváckého povědomí se poprvé dostala v roce 1999, kdy se objevila v trhácích Šestý smysl a Notting Hill. Doslova přes noc se z ní ale stala hvězda díky seriálu, v němž ztvárnila problémovou dívku jménem Marissa Cooper. Aktivně se věnovala také modelingu. Později ovšem přišly kariérní, psychické i váhové výkyvy, které se poměrně výrazně podepsaly na jejím vzhledu.

Řeč je samozřejmě o britské herečce ze seriálu O.C. Mische Barton (36). Ta byla v neděli spatřena, jak nese v plastovém boxu své oblečení do second handu Crossroads v kalifornském Studio City. Následně si zašla pro svou oblíbenou kávu, a ještě další kelímek plný ledu.

Jednou jsi dole, jednou nahoře: Herečka, která po excesu na balkoně skončila na psychiatrii, prožívá lásku v Austrálii

Barton, jež se dostala na vrchol velmi mladá a už v devatenácti si pořídila dům v Beverly Hills, na sobě měla ležérní kalhoty na knoflíčky, tričko s kapelou Aerosmith a barevný šátek přes ramena.

Ještě před měsícem byla na psychiatrii. A teď? Těžko byste uvěřili, že bude na pláži tak sexy!

Bez make-upu ji ale i v poměrně výrazném outfitu asi poznali jen skalní fanoušci O.C. či seriálu The Hills stanice MTV, v jehož sérii vysílané v roce 2019 se rovněž objevila. Do další řady se už ale nevrátila a věnuje se spíš nezávislým snímkům. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Profilový článek