Miroslav Šimůnek (43 let)
herec

Bulvární status: Skončil v televizním Top Staru. Autor: daz


Mirek Šimůnek má k Evě Decastelo hodně blízko. Super.cz

Co na to řekne její manžel? Eva Decastelo se nechala objímat od pohledného kolegy dokonce i na veřejnosti

Moderátoři na Primě mají opravdu krásné vztahy. Docela jsme koukali, jak se na představení nové módní kolekce objímali  M (43) irek Šimůnek (43) a Eva Decastelo (43). Co na tohle řekne Evin manžel René, autor seriálu Ohnivý kuře?

"My jsme v pohodě, hrál jsem u něj v seriálu, rýsuje se i další spolupráce, jsme taková rodinka," smál se Mirek. S Evičkou se známe sedmnáct let, to už považuju všechny, koho tak dlouho znám, za rodinu. Stěhovat se k nim samozřejmě nebudu, takového spratka, jako jsem já, bych jim k jejich dětem nepřál," dodal s tím, že nic jiného v tom není.

Na Primě teď měli personální škatulata, místo těhotné Laďky Něrgešové nastupují dvě moderátorky pro každovečerní TopStar. Neměl Mirek strach i o svoji židli? "V naší branži to máte tak, že nikdy nevíte. Několikrát v životě se mi stalo, že nikdo vlastně ani nic pořádně neřekl, a byl konec. Jsem na všechno připravený a nebudu to řešit do doby, než se to stane," mínil Mirek.

Práce má i jinak pořád dost. "Budu spolupracovat na dalším projektu televize Prima, pravděpodobně by měl být pak ještě jeden další. Jsem spokojený," řekl nám Šimůnek a dodal, že více než herectví jej stále živí moderování různých akcí. "Ale paradoxně čím více jsem na obrazovce, tím méně takových nabídek dostávám," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků