Miroslav Šimůnek (43 let)
herec

Bulvární status: Skončil v televizním Top Staru. Autor: daz


Ivana Gottová si dává mediální pauzu.

Ivana Gottová si dává mediální pauzu. Foto: Lenka Hatašová

Ivana Gottová zmizí z televizní obrazovky: Konec ve VIP zprávách!

Manželka Karla Gotta (✝80) Ivana Gottová (45) dočasně zmizí z televizních obrazovek. Na konci června pozastaví své působení ve VIP zprávách na Primě. Vedou ji k tomu osobní důvody - chce se víc věnovat rodině.

"Na vlastní přání jsem požádala TV Prima o časově neomezenou pauzu v moderování VIP zpráv. Rozhodla jsem se tak kvůli rodině - manželovi a dětem, kterým se chci více věnovat. Primě a šéfredaktorce Jitce Obzinové bych touto cestou chtěla poděkovat za neopakovatelnou příležitost, která výrazně obohatila můj profesní život. A děkuji, že mi takto vycházejí vstříc. VIP zprávy brzy oslaví pět let vysílání a už teď jim přeji jen to nejlepší," uvedla Ivana Gottová, která v pořadu působí od úplného začátku, tedy od 12. července 2010.

"Ivaně tímto děkuji za spolupráci, její přání respektuji a věřím, že se opět brzy uvidíme," dodala šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová. Stávajícími moderátory zůstávají Laďka Něrgešová, Daniela Šinkorová (49), Petr Vágner (44) a Miroslav Šimůnek (43). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek