Miroslav Šimůnek (43 let)
herec

Bulvární status: Skončil v televizním Top Staru. Autor: daz


Ivana Gottová a Mirek Šimůnek se mazlili s lvíčkem.

Ivana Gottová a Mirek Šimůnek se mazlili s lvíčkem. Herminapress

Ivana Gottová je zase na blond: Jak se vám líbí po boku největšího moderátorského fešáka?

Poté, co Ivana Gottová (46) příliš neuspěla s účesem ve stylu ombré, který jí vůbec neslušel, se opět rozhodla přesedlat na blonďatou barvu vlasů.

Coby plavovlásku Gottovou diváci vídají i ve VIP zprávách, a nutno podotknout, že jí to sluší mnohem víc, než když se coby blondýna prezentovala v minulosti. Nejinak tomu bylo i v pondělním vysílání, které ve studiu zpestřila moderováním s fešákem Mirkem Šimůnkem (43).

Moderátorský pár se v přímém přenosu ujal křtu malého lvíčka s příznačným názvem Primus. Roztomilou šelmičku Gottová opatrně hladila, zato Šimůnek se raději na svou kolegyni jen díval a dravé koťátko raději příliš neprovokoval.

Dravý lvíček byl přeci jen z neznámého prostředí vyjukaný, a tak slavnostní křest proběhl pod dohledem chovatele co nejrychleji. Gottové to po boku moderátorského kolegy Šimůnka moc sluší a možná jí to s pohádkovým princem ladí mnohem víc než s parťákem Petrem Vágnerem (44), který byl nedávno nařčen jedním fanouškem Gottové, že ji v přímém přenosu osahával. A toho se Šimůnek na veřejnosti rozhodně nedopouští. 

Který moderátor se vám po boku Ivany Gottové líbí víc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek