Miroslav Hanuš (59 let)
herec

Bulvární status: Šéf kriminálky z Případů 1. oddělení si vyzkoušel StarDance. Autor: veš


Komu budete letos fandit?

Komu budete letos fandit? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

10 soutěžních párů letošní řady StarDance: Kdo se vám z jubilejního ročníku líbí nejvíce?

Deset hvězdných soutěžících, ale i deset nových profesionálních tanečníků. V jubilejní desáté řadě oblíbené soutěže StarDance nebude o novinky nouze a vybírat ze sympatických párů ten nejlepší nebude rozhodně jednoduché.

Letos se v soutěži plné noblesy a elegance představí populární osobnosti z nejrůznějších oborů. Diváci se tak mohou těšit vedle herců Matouše Rumla (37) a Miroslava Hanuše (59) i na herečku Veroniku Khek Kubařovou (35). Své boky roztančí zpěvačka Tonya Graves (52) nebo moderátorka Nora Fridrichová (45). Rytmus v těle předvede Ondřej Ládek (43) neboli Xindl X. Milovníci knižních bestsellerů si přijdou na své díky spisovatelce Radce Třeštíkové (41) a mladší publikum bude jásat, když uvidí tančit youtubera Kovyho neboli Karla Kováře (26). Nové výzvě se rozhodla na tanečním parketu postavit také olympijská vítězka v biatlonu Gabriela Koukalová (33). A holínky za taneční obuv vyměnil i uznávaný rybář Jakub Vágner (40).

V prvním kole, které startuje 12. října, se vedle soutěžních párů předvedou i všichni bývalí vítězové a zahájí tak společným vystoupením desátou řadu StarDance. Druhý soutěžní večer bude věnovaný Karlu Gottovi (✝80) a na jeho písně budou soutěžící tančit. Ve třetím díle s názvem Dance with company předvede velké stepařské číslo mistr Tomáš Slavíček a tanečníci budou muset do svých choreografií začlenit taneční company.

Čtvrtý večer bude pohádkový a diváci tak uslyší slavné filmové a muzikálové písně. Pátá sobota bude patřit letošním hvězdám a jejich choreografiím. Šestý díl bude věnovaný výročí 17. listopadu a v sedmém benefičním večeru věnovaném Centru Paraple opět nikdo nevypadne.

V osmém kole protne vystoupení všech párů jeden společný příběh s detektivní zápletkou, devátý večer bude věnovaný porotcům a každý z nich bude mít možnost působit na vystoupení jednoho páru, kdy je budou během týdne i mentorovat. V desátém finálovém kole si opět zatančí všechny soutěžní páry a bude vyhlášen král nebo královna tanečního parketu. 

Jaký pár letošního StarDance je vám nejsympatičtější?

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz