Miroslav Etzler (57 let)
herec

Bulvární status: Má radost z miminka Autor: ac


Miroslav Etzler

Miroslav Etzler Foto: archiv M. Etzlera

Miroslav Etzler poslal vzkaz z nemocničního lůžka: Jak se mu v boji s covidem daří?

S covidem a oboustranným zápalem plic leží Miroslav Etzler (57) již několik dní na nemocničním lůžku. Herec informaci o svém zdravotním stavu zveřejnil proto, aby apeloval na lidi, že vakcína proti covidu je důležitá. Sám ji ještě před nemocí odmítal.

Za péči lékařů a zdravotních sester na covidovém oddělení v nemocnici v České Lípě je herec velmi vděčný. „Vždy byl můj sen být se třemi sestřičkami ve sprše. Dnes se to povedlo. Sprcha bez kyslíku. Nic horšího jsem snad nezažil,“ svěřil se herec, který je stále na dýchacích přístrojích.

„Na pokoj mě dovezly ani nevím jak. V nemocnici v České Lípě nemají sestřičky. Mají tady anděly. Andílky. Nevím, jak jim děkovat. A taky tady jsou vojáci. Jsou skvěl, slušní a přátelští,“ napsal herec z nemocnice, kam mu od kolegů a fanoušků chodí nespočet vzkazů.

Miroslava Etzlera nařkli z toho, že si covid vymýšlí. Herec se ozval z nemocnice a poslal rázný vzkaz

„Vím, že jsem tady kvůli své blbosti. A Vy takhle slušně. Děkuji Vám, děkuji za lásku pokoru, slušnost a vysokou profesionalitu. Vím, jak moc to musí být náročné. Děkuji. A moc se omlouvám, pořád nemám sílu odpovídat,“ dodal Etzler z nemocnice. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků