Miroslav Donutil (69 let)
herec

Bulvární status: Triumfuje v České televizi. Autor: daz


Talentovaná a krásná Slovenka neřeší rozchod tak, jak by se dalo předpokládat.

Talentovaná a krásná Slovenka neřeší rozchod tak, jak by se dalo předpokládat. Foto: MIchal Jellinek

Známá zpěvačka řeší rozchod zvesela: Potoky slz, výčitky a uzavření se do sebe? Nic z toho se nekoná!

Každý řeší problémy ve vztahu spojené s nevěrou partnera po svém. Někdo se se svým trápením o samotě užírá, jiní jedinci si jdou vztek vybít na hříšníkovi, zpěvačka Kristína (26) sbalila kufry a odletěla si pročistit hlavu do Holandska. Ale nelekejte se, půvabná slovenská zpěvačka se nestala obětí nevěry v reálném životě, ale pouze v novém klipu ‚Rozchodový reggaeton‘.

A i když samotný název skladby, jejíž autorkou je sama interpretka, nevěstí nic dobrého, popisuje krach vztahu jako osvobození, novou šanci na lepší budoucnost 
a čas na odvážná rozhodnutí. „Samozřejmě z vlastní zkušenosti vím, že rozchod není nic příjemného. Ale jsem přesvědčená o tom, že je to ideální příležitost zavést ve svém životě zásadní změny. Vždyť kdy jindy, než když jste single, si to můžete dovolit. Hlavní je nestrkat hlavu do písku a brát vše špatné jako výzvu, posunout se ve svém životě,“ uvedla zpěvačka. Ta si v novém klipu zahrála po boku Miroslava Donutila (69). Populárního herce obsadila do role pražského taxikáře, který ji veze na vlak do Amsterodamu, kde se odehrává druhá část videa.

Premiéra nového klipu ale není jedinou podzimní novinkou, kterou si Kristína pro své fanoušky připravila. Začátkem října totiž zahájila své druhé samostatné turné po České republice nazvané „Horehronie Tour 2013“, které potrvá až do konce prosince.

Otázka, jak funguje její partnerský život v soukromí, když tráví téměř čtvrt roku mimo domov, se tak přímo nabízí. „Marian je nejen mým přítelem, ale také manažerem, a tak mě všude doprovází. Jsme spolu prakticky nonstop a tenhle způsob života nám oběma vyhovuje, dokonce jsme začali mluvit o svatbě, ale víc zatím neprozradím,“ usmívá se tajemně Kristína, která ale kvůli pracovním aktivitám bude muset s veselkou minimálně do příštího roku počkat. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků