Miroslav Donutil (69 let)
herec

Bulvární status: Triumfuje v České televizi. Autor: daz


Zlata Adamovská bude hvězdou více seriálů.

Zlata Adamovská bude hvězdou více seriálů. Michaela Feuereislová

Seriál Vyprávěj hledá nové hvězdy: Adamovská vyjednává o podmínkách, Donutil odmítl

Několika cenami Týtý vyznamenaný retro seriál České televize Vyprávěj posiluje svůj hvězdný tým. Nové herecké hvězdy přetahuje dokonce i od konkurence. "Oslovili mě, momentálně jednáme o podmínkách," řekla Super.cz exkluzivně hvězda Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská (61). "Nabídku jsem dostal, ale nedohodli jsme se. Nevyhovovaly mi časové termíny," potvrdil nám informaci herec  Miroslav Donutil (69), kterému produkce také nabídla jednu z nových postav.

Zlata Adamovská už o tom, že by měla hrát u konkurence, mluvila s lidmi z televize Nova. "Neupsala jsem se čertu. Jsem svobodný člověk a mohu brát jakoukoliv práci. Na Nově s tím problém nemají. Kromě toho ve Vyprávěj nejde o nějakou stěžejní roli," uvedla herečka.

Zlata navíc v České televizi vzala i další projekt. "Na podzim začnu točit pokračování Sanitky. K tomu v létě natáčím pohádku. Připravuji také novou hru pro divadlo Ungelt. Chci mít co nejpestřejší škálu rolí. Ale z Novy určitě neutíkám. Mám podepsanou smlouvu ještě na rok. Budu mít v Ordinaci moc zajímavou dějovou linku se Sašou Rašilovem," uzavřela herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků