Mirka Čejková (59 let)
moderátorka

Bulvární status: Věnuje se "koučování" a je naštvaná, že exmanžel Čejka léta neplatí alimenty. Dluží jí obrovskou sumu. Autor: veš


Mirka Čejková

Mirka Čejková Foto: reprofoto TV Prima

Moderátorka Mirka Čejková: Přišla o 39 miliónů!

Chtěla zabezpečit svým dvěma synům ty nejlepší školy a drahé kroužky, aby mohli co nejlépe rozvíjet svůj talent, a tak si na exmanželovi vydobyla luxusní výživné. Golfista Alex Čejka měl moderátorce Mirce Čejkové (59) na děti (patnáctiletého Felixe a sedmnáctiletého Alexe) platit od roku 2005 měsíčně 270 tisíc, podle jejích slov ale od něj dosud nepřišla ani koruna. Bývalá hvězda Novy a Primy tak musí táhnout všechno sama.

Za tu dobu se dluh vyšplhal na téměř 39 miliónů korun. „Celé roky porušuje otec mých dětí zákon a svou povinnost. Výživné bylo určeno na jejich školy,“ řekla Nedělnímu Blesku Čejková s tím, že celou situaci nechápe, protože muž, který žije na střídačku v USA a v Thajsku, nedluží ani tak jí, jako hlavně svým vlastním dospívajícím synům.

Čejka si jen za loňský rok vydělal právě sumu, kterou na alimentech dluží, letos za leden zatím 2,3 miliónu. Přestože je veřejně známá osoba, zdá se, že české úřady jsou na něj krátké a dlužnou částku z něj vydobýt nedokážou. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků