Mirka Čejková (59 let)
moderátorka

Bulvární status: Věnuje se "koučování" a je naštvaná, že exmanžel Čejka léta neplatí alimenty. Dluží jí obrovskou sumu. Autor: veš


Mirka Čejková musí živit své syny sama.

Mirka Čejková musí živit své syny sama. Foto: Michaela Feuereislová

Exmanžel Čejkové vydělává milióny, ale na syny alimenty neplatí. Bývalé hvězdě Novy prý dluží sumu, která vás položí

Člověk by se domníval, že Mirka Čejková (59) se svými syny prožívá díky pohádkově vysokým alimentům od exmanžela skvělý život. Chyba lávky. Profesionální golfista Alex Čejka (44) prý výživné neplatí.

O syny Alexe (16) a Felixe (14) se stará jen bývalá hvězda Televizních novin. „Otec mých synů vůči nim neplatí ani minimální povinnost. Na jejich výchovu už několik let nepřispívá,” svěřila se deníku Blesk Čejková. Světově úspěšný golfista by měl svým dětem do Čech podle rozhodnutí soudu zasílat 270 tisíc měsíčně. To se ale neděje, a jeho dluh tak narůstá do astronomických výšin. Za uplynulých deset let měl Čejka svým synům poslat 32,4 miliónu, což se nestalo.

Podle Mirky Čejkové těží její bývalý manžel z toho, že nežije v České republice. Jelikož je občanem s německou státní příslušností, který pracuje ve Spojených státech, a navíc oficiálně pobývá v Thajsku, tak jsou na něj české úřady krátké.

Čejka by měl ale rozhodně z čeho rozdávat. Během uplynulého víkendu na turnaji PGA v Portoriku vyhrál svůj první turnaj a vydělal tak přes 13 550 000 korun. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků