Mirka Čejková (59 let)
moderátorka

Bulvární status: Věnuje se "koučování" a je naštvaná, že exmanžel Čejka léta neplatí alimenty. Dluží jí obrovskou sumu. Autor: veš


Mirka Čejková prozradila kruté tajemství.

Mirka Čejková prozradila kruté tajemství. Foto: Michaela Feuereislová

Mirka Čejková je bez peněz: Exmanžel už 4 roky neplatí alimenty, musela prodat i střechu nad hlavou

Všichni se domnívali, že má Mirka Čejková (59) na pěkných pár let vystaráno, když jejím synům přiřknul soud v roce 2008 pohádkové alimenty ve výši dvě stě sedmdesáti tisíc korun měsíčně. Ve skutečnosti je ale bývalá zprávařka úplně bez peněz a musela prodat i střechu nad hlavou.

Její exmanžel Alex Čejka (42) totiž prý už čtyři roky výživné neplatí. „Mám platný rozsudek o alimentech, ale nic s ním nenadělám. Alex je Němec, žije ve Státech. Rozhodl se neplatit, tak neplatí," posteskla si deníku Blesk Čejková.

Finanční tíseň donutila moderátorku dokonce k tomu, že musela prodat rodinný dům v Horoměřicích, kde se syny Felixem (12) a Alexem (14) žila. „Vyzkoušela jsem téměř vše, co jde. Nabídla jsem bývalému manželovi, ať přijede do Čech, že nechám znovu vyměřit alimenty podle jeho aktuálního výdělku. Neozval se. Našel si novou partnerku a se mnou přestal komunikovat," svěřila se deníku zoufalá matka dvou dětí.

Trestní oznámení na vykutáleného exmanžela prý podávat nebude, neboť se jí příčí představa, že by s otcem svých dětí soudně bojovala. „Snažím se, co můžu, ale ta druhá půlka rodiny prostě citelně chybí,“ krčí rameny. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek