Miluše Šplechtová (64 let)
herečka

Bulvární status: Manželka Jana Hrušínského a jeho seriálová milenka v jedné osobě. Autor: ac


Jan Hrušínský s manželkou a dcerami Kristýnou a Bárou

Jan Hrušínský s manželkou a dcerami Kristýnou a Bárou Herminapress

Jsou po tátovi, princi z pohádky Jak se budí princezny? Jan Hrušínský ukázal dcery: Jedna je blond, druhá tmavá

Herec a divadelní principál Jan Hrušínský si nedal pauzu ani mezi svátky. V jeho Divadle Na Jezerce se pořád hraje. A to dokonce i na silvestra. A stejně jako otec nelení ani jeho dcery Kristýna a Bára a manželka Miluše Šplechtová (64), které s ním v divadle též spolupracují.

„V našem divadle je to tradice, že na silvestra hrajeme dvě představení, jedno odpoledne, druhé
v podvečer, a shodou okolností to bude dvoják Poslední aristokratka. Prostě silvestr, nesilvestr, divák se chce bavit, tak jsme tu. A rádi. Pak si s kolegy popřejeme do nového roku, možná si přiťukneme a rozejdeme se. Hrát začínáme 7. a 8. ledna, kdy jedeme na zájezd na Slovensko a Na Jezerce zahájíme o týden později,“ uvedl Jan Hrušínský.

Jak prozradil, rodinný závěr roku a vítání toho nového nebudou nijak rozdováděné. „Oslavy bouřlivých silvestrů mám dávno za sebou, ani je nijak zvlášť nevyhledávám, prostě nic mi to neříká. Vyhýbám se rachejtlím a petardám všeho druhu, navíc náš pes a kocour jsou na tom úplně stejně a randál nesnášejí, takže u nás se nebouchá. Výjimku tvoří jen nějaký ten špunt ze šampaňského o půlnoci,“ doplnil principál. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek