Miloš Forman (1932–2018)
režisér

Vzpomínka Super: Český režisér zanechal nesmazatelnou stopu v Hollywoodu. Autor: ac


Herečka se pochlubila svatebními fotografiemi.

Herečka se pochlubila svatebními fotografiemi. Foto: instagram E.Holubové

Eva Holubová slaví 10. výročí svatby: Podívejte se, jak jí to slušelo na tajné veselce v USA

Deset let uplynulo od tajné veselky Evy Holubové (64). Oblíbená herečka se v roce 2009 vdala po téměř dvacetileté známosti v USA. Obřad s výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem a otcem jejich dvojčat byl rozhodně neobyčejný. Už proto, že jim ho uspořádal oscarový režisér Miloš Forman (✝86).

„Jsme sice spolu od roku 91, ale teprve před 10 lety jsme do rukou americké farmářky irského původu a Miloše Formana složili slib manželství. A žádné „Yes, I do”, ale: „Tímto prstenem se Ti odevzdávám a slibuji Ti lásku, věrnost a oddanost na věky věků”, svěřila se herečka s pochlubila se snímky z veselky, na které nechyběly jejich děti a manželka Miloše Formana Martina.

„Já jsem tvor monogamní a držící na svou smečku, do níž ale dovedu přijmout další členy. Mám ráda lidskou pospolitost a trápí mě, co člověk dovede udělat člověku,“ svěřila se Holubová a na veselku zavzpomínala.

„Byla to dobrá svatba, moc hezká vzpomínka po ní zbyla, a ještě krásnější závazek. Děkuju Ti, Milošku a Martinko, možná bychom se bez vás nerozhoupali. Vystrojili jste nám náramnou veselku,“ dodala herečka, kterou s režisérem pojilo velké přátelství. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků