Miley Cyrus (29 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Rozvedla se s Liamem Hemsworthem. Autor: kj


Chrissy Teigen a John Legend slavili vítězství Joea Bidena, jenž se stal 46. prezidentem USA.

Chrissy Teigen a John Legend slavili vítězství Joea Bidena, jenž se stal 46. prezidentem USA. Profimedia.cz

Pobíhání po ulici, výskot, tanec i pláč. Takhle americké hvězdy slavily Bidenovo vítězství

Chrissy Teigen (36), Miley Cyrus (29), Ariana Grande (28), Jennifer Lopez (52) nebo Jennifer Lawrence (31) patří k celebritám, které se netají nadšením z výsledku amerických prezidentských voleb, v nichž Joe Biden zvítězil nad Donaldem Trumpem.

Svou radost se hvězdy, které Bidena volily nebo mu fandily, rozhodly sdílet veřejně.

Grande vyjela autem do ulic a křičela z okna na jásající davy, stejným způsobem oslavovala také modelka Sofia Ritchie a oscarová herečka Jennifer Lawrence s radostným pokřikem pobíhala po ulici.

Ariana Grande

Jennifer Lawrence

Chrissy Teigen a její manžel John Legend večer strávili doma na gauči, ale o to výstižněji svůj názor na výsledek prezentovali: poslechem protests songu FDT (F*ck Donald Trump), v němž rappeři YG a Nipsey Hussle kritizují Trumpovu politiku, a označením celé Trumpovy rodiny. Následně také vyjeli do ulic.

Zpěvačka Miley Cyrus na Instagramu napsala: „V USA je dneska party!“ Do stories poté přidala větu, že se těší na život s Bidenem v čele USA.

Zpěvačka Jennifer Lopez se dojetím rozplakala. „Nemůžu skrýt slzy štěstí. Doufám, že se všichni spojíme, a budeme se mít rádi a respektovat se. Je tu nový den,“ řekla zpěvačka s lesknoucíma se očima. Za obrovský pokrok Lopez považuje také fakt, že USA budou mít poprvé v historii jako viceprezidentku ženu - Kamalu Harris.

K oslavám se přidala také populární australská komička Celeste Barber, která si po vzoru italského miliardáře Vacchiho i s manželem s chutí zatančila.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků