Miley Cyrus (29 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Rozvedla se s Liamem Hemsworthem Autor: kj


Miley Cyrus

Miley Cyrus Profimedia.cz

Miley Cyrus se oklepává z rozchodů s manželem a milenkou po svém: Útěchu prý našla v náruči tohoto kamaráda

Vypadá to, že si Miley Cyrus (29) zlomené srdce léčí v náruči dlouholetého kamaráda Codyho Simpsona (22). Po rozchodu s manželem Liamem Hemsworthem a následně i s milenkou Kaitlynn Carter Miley prý potřebuje nějaký čas k zahojení ran na zlomeném srdéčku. A právě s tím by jí měl pomáhat kamarád, ke kterému má důvěru.

Podle E! News Miley viděli se Simpsonem na nákupu v supermarketu, během kterého se dokonce měli líbat. S australským zpěvákem Miley v posledních dnech prý tráví hodně času, což by nebylo nic neobvyklého, vzhledem k faktu, že jsou přáteli od roku 2015.

Skamarádili se díky tomu, že oba vyrostli ve světle reflektorů, a jak je vidět, pouto jim vydrželo dodnes. A možná dokonce přerostlo v něco víc...

Simpson v minulosti randil s modelkou Clair Wuestenberg, ale více proslul vztahem s Gigi Hadid (26). Ačkoliv po rozchodu s Kaitlynn Miley údajně chtěla být nějaký čas single, vypadá to, že už se vzpamatovala. Zpěvaččini fanoušci každopádně nyní umírají zvědavostí, jak se její milostný život bude nadále vyvíjet. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků