Milan Peroutka (31 let)
zpěvák

Bulvární status: Hraje v muzikálech a koncertuje s kapelou Perutě Autor: av


Michaela Tomešová hraje v Sestřičkách s bývalým milencem. Super.cz

V seriálu Sestřičky hraje Míša Tomešová s expřítelem: Co na to její manžel, hvězda Slunečné?

Zpěvačka a herečka Michaela Tomešová (30) měla jen dva dlouhodobé vztahy. Jako mladá dívka chodila několik let s kolegou Milanem Peroutkou (31), pak místo v jejím srdci zaujal Roman Tomeš (33), za něhož se vdala a má s ním dva syny. Nicméně málokdo ví, že někde v mezidobí prožila ještě románek s Davidem Gránským (29), s nímž se nyní potkává v seriálu Sestřičky.

"To už snad ani není pravda. Je to strašně dávno, takže když jsem nastoupila do Sestřiček, je to, jako bychom točili s kámošem. Je to super. Sdílíme společný humor, popichujeme se a na place je to s ním fajn. Jsem ráda, že spolu točíme, protože doposud jsme spolu třeba jen zpívali na nějakých akcích," řekla nám Míša.

A jak to bere její manžel Roman Tomeš, hvězda Slunečné? "Nežárlí. To by se užárlil, protože naše povolání skýtá to, že se pořád s někým objímáme a pusinkujeme. Pak přijdeme domů a jsme to prostě jenom my dva," vysvětlovala Míša, s níž jsme si v našem videu popovídali i o její roli v Sestřičkách, o focení, které absolvovala na soustředění soutěže Anděl mezi zdravotníky a jejím vztahu ke zdravotníkům obecně. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků