Milan Peroutka (31 let)
zpěvák

Bulvární status: Hraje v muzikálech a koncertuje s kapelou Perutě Autor: av


Milan Peroutka, švihák karlovarských barů

Milan Peroutka, švihák karlovarských barů Michaela Feuereislová

Žádné Vary, jenom bary: Milan Peroutka vyrazil ve stylu lázeňského šviháka v outfitech, co nosí Leoš Mareš

Na otočku, aby přijal pozvání na drink, vyrazil do Karlových Varů Milan Peroutka (31). Patřičně se na to vystrojil. Model od firmy, která obléká i Leoše Mareše (44), mu dával dohromady dokonce stylista. "Tak abych byl jako lázeňský švihák, ne?" smál se Milan.

Milan se nejdřív prošel po kolonádě k vaně plné šampaňského, kde opatrně ochutnával, protože ho čekal ještě náročný večer v párty stanu, tam už se s partou kamarádů z kapely Perutě u muziky kapely Eddie Stoilow pustil rovnou do koktejlů.

"Jsem tady jenom na pár hodin, i když jsem si zařídil ubytování, už půl šesté ráno pro mě přijede auto, protože mám nějaké natáčení. Jinak mám ale červenec relativně volný. Ordinace začne až v srpnu, stejně jako zkoušky na muzikály Vlasy a Popelka," řekl nám Milan.

Toho čekají v červenci dvě zajímavé cesty, na něž s e vypraví díky nadaci Smiling Crocodile, která se věnuje osvětě v oblasti kochleárních implantátů. "Pojedeme do Jordánska a do Číny, kde budeme točit další část hymny nadace a setkáme se s místními organizacemi, tak už se těším. Je to spojení práce a poznávání," uzavřel Milan. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků