Milan Drobný (76 let)
zpěvák

Bulvární status: Pořád mu to zpívá. Autor: veš


Milan Drobný fanouškům zatím hraje z domu. Video: Herminapress

Embolie, trombóza a přechozený zápal plic: Milan Drobný promluvil o vážných zdravotních potížích

Rok 2020 nezačal pro Milana Drobného (76) nejlíp. Na dovolené v Thajsku ho postihly zdravotní potíže, kvůli kterým si ho chtěli nechat v místní nemocnici, ale protože měl druhý den odlétat, podepsal revers a odcestoval domů. V Praze se dozvěděl, že si z exotiky přivezl salmonelózu. Po dalším měsíci skončil v rukou lékařů znovu.

„Zjistili, že mám plicní embolii, trombózu v noze a že jsem přechodil zápal plic. Nechali si mě v nemocnici a řekli mi, že jsem měl kliku,“ vyprávěl Drobný. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

Zpěvák už by se s chutí vrátil na pódia, v tom mu ale zatím brání pandemie koronaviru. Pro fanoušky tak připravil alespoň koncerty z domu. „Na tom jsme pracovali společně s mojí manželkou Danou. Ona mi dělala kameru a já hrál a zpíval. Nazvali jsme to Písničky z karantény. Na první minikoncert bylo hodně ohlasů a děkovných zpráv, a tak jsme hned přidali Písničky z karantény 2,“ říká.

Zatím neví, kdy bude moci opět zahrát před publikem, doufá ale, že se s fanoušky potká 13. října na plánovaném pražském koncertě. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek