Milan Drobný (76 let)
zpěvák

Bulvární status: Pořád mu to zpívá. Autor: veš


Milan Drobný

Milan Drobný Michaela Feuereislová

Měla by se Ivana Gottová začít bát? Přítel Karla hrozí, že má proti ní důkazy, které zpěváka dostanou do kolen

Tak tohle jsou opravdu velmi silná slova, která dnes už zapomenutou kauzu mezi Karlem Gottem (✝80) a Milanem Drobným (76) kvůli Ivaně Gottové (45) znovu oživují a dávají jí úplně nové grády! Když spolužák božského Karla veřejně řekl, že je jeho kamarád s manželkou chudák ve zlaté kleci (a nebyl prý sám), Gott se prudce ohradil a přerušil s ním veškeré kontakty. Jak zareaguje na jeho nejnovější slova?

S Drobným jsme hovořili kvůli tomu, že se v neděli potkal s Gottem na udílení cen Mistr zábavního umění. Ani na sebe nepromluvili, ani o sebe nezavadili pohledem.

Gott se k němu vůbec nechce znát, prý to ale není poprvé. „To už se stalo dřív dvakrát. Jednou se mnou nemluvil dva roky, než přišel na to, že jsem měl o jeho někdejších spolupracovnících pravdu. Dělali mu největší sviňárny. Nechtěl tomu věřit, ale já to odkryl. Tehdy pak přišel, že na to kašleme a jedeme dál,“ vzpomíná Drobný.

Ten prý nedávno Gotta požádal o schůzku kvůli záležitostem, jež nechtěl specifikovat, ale mají se týkat i Ivany Gottové.

„Chtěl jsem se s ním sejít kvůli určitým věcem, nad kterými bude žasnout, ale k tomu nedošlo. Odepsal mě,“ krčí rameny.

„Přál jsem si ukázat mu určité dokumenty. Jsou to vážné věci a nejde jen o ni (Ivanu Gottovou – pozn. red.). Pak bude Karel koukat,“ dodal Drobný, jenž sice neprozradil žádné další podrobnosti, čeho by se měly písemnosti týkat, ale doufá, že i díky nim se potřetí nakonec s Karlem Gottem usmíří. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek