Mila Kunis (38 let)
herečka

Bulvární status: S manželem Ashtonem Kutcherem si splnila sen a je spokojenou dvojnásobnou maminkou Autor: ac


Mila Kunis a Ashton Kutcher jsou momentálně na líbánkách i s malou dcerou.

Mila Kunis a Ashton Kutcher jsou momentálně na líbánkách i s malou dcerou. Profimedia.cz

Podívejte, kde novomanželé Mila Kunis a Ashton Kutcher tráví líbánky

Raději než povalování na pláži si Mila Kunis (38) s Ashtonem Kutcherem (43) vybrali na líbánky něco dobrodružnějšího. Pár, který dokázal dokonale utajit nedávnou svatbu, se poněkud překvapivě odebral na výlet okolo Kalifornie, která má hned několik zastávek. Daleké cestování za exotikou možná nechtěli riskovat i s ohledem na jejich teprve devítiměsíční holčičku Wyatt, kterou pochopitelně vzali na cestu s sebou.

Slavná dvojice, která do toho po tříleté známosti praštila na americký Den nezávislosti (4. července), strávila několik dní v Yosemitském národním parku v horách Sierry Nevady, kde absolvovala několik pěších túr po malebném okolí. Nevynechali ani skalní stěnu El Capitan, vodopády Bridalveil Fall, průzračné jezero Bass Lake či pohled na vrchol Half Dome při západu slunce.

Díky fotografiím několika fanoušků, s nimiž se novomanželé ochotně vyfotili, je zřejmé, že se v posledních dnech přesunuli do kalifornského okresu Napa County, konkrétně do tamní proslulé vinařské oblasti Napa Valley AVA. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků