Michal Kavalčík (47 let)
moderátor, herec

Bulvární status: Moderuje v televizi a hraje v muzikálech. Autor: ank


Kavalčík toho za dva roky stihnul docela hodně.

Kavalčík toho za dva roky stihnul docela hodně. Foto: Super.cz/Petra Klačková

Před dvěma lety shodil Kavalčík své háro: Od té doby se zasnoubil a zplodil syna, kdy ale bude očekávaná veselka?

Jsou to přesně dva roky, kdy skončila umělecká etapa Rudy z Ostravy. Michal Kavalčík (47) se tímto dnem také rozhodl pro radiální změnu svého vzhledu. Po prohrané sázce s režisérem Radkem Balašem shodil své dlouhé kudrnaté vlasy. „S novým účesem jsem moc spokojený. Pochválila mi ho i má přítelkyně Zuzanka,“ svěřil se tehdy Michal, kterému se po shození dlouhých vlasů radikálně změnil život.

Stihnul se totiž nejen zasnoubit, ale také rozšířit svou rodinu. V současné době vychovává se svou snoubenkou Zuzanou syna Davea Martina, který se narodil koncem července. Je už tedy na pořadu dne i svatba?

„Jak jsem již jednou říkal, svatba určitě bude, a bude velká za přítomnosti všech médií a foťáků a dáme vám včas vědět,“ sdělil nám s humorem sobě vlastním Michal. „Se Zuzankou si užíváme volných chvilek se všemi našimi dětmi a je nám skvěle,“ dodal závěrem Michal, který v současné době zkouší roli Líbala v muzikálu Trhák v Divadle Broadway. Od listopadu si poprvé zahraje se svým synem Alexem v muzikálu Kocour v botách. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků