Michal Kavalčík (47 let)
moderátor, herec

Bulvární status: Moderuje v televizi a hraje v muzikálech. Autor: ank


Herec si roli otce užívá. Super.cz

Doma se o novorozeně přetahují: Michal Kavalčík má na hlídání synka pořadník!

Novopečený otec Michal Kavalčík (47) si přírůstek v rodině náležitě užívá. Po měsíčním volnu, během kterého přivítal se svou partnerkou na svět syna Davea Martina, musel naskočit do práce, chce ho ale co nevidět vzít na divadelní prkna s sebou.

„Teď nedávno jsme skončili šestinedělí, takže čekám, že prcka přivedu ukázat do divadla všem kolegům. A uvidíme, třeba tady za pár let bude hrát jako můj syn Alex, se kterým se uvidíme v listopadu v muzikálu Kocour v botách,“ svěřil herec. Z předchozího vztahu má syna Alexe, jeho snoubenka zase děti Lucinku a Jonáše. Malý Dejvík má tak o hlídání postaráno.

„Přijali ho skvěle, dokonce se píše pořadník, kdo bude vozit kočárek, největší přednost má žena, slečna, což je dcera Lucinka, a pak se o to dělí synové Jonáš a můj Alex. Zatím jsou v pohodě a už máme dokonce fotografii, kde Lucinka stojí uprostřed a bráchové jsou po stranách, takže můj syn má takovou trojitou ochranku,“ prozradil Kavalčík, který se vedle uspávání synka a přebalování plen, připravuje na svou novou muzikálovou roli.

„Má postava je neúspěšný herec, který se snaží do tohoto projektu dostat a udělá pro to úplně vše, takže se tam snaží dostat jako hasič, pak má další kostým a tak dále, původně jsem si myslel, že má rolička bude opravdu malá, a nakonec mám asi devět převleků,“ svěřil Michal, který se od 25. října bude objevovat v muzikálu Trhák. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků