Michal Hrdlička (33 let)
moderátor

Bulvární status: Vzal si tenistku Karolínu Plíškovou. Autor: veš


Míša Gemrotová dostala zásilku na výrobu uměleckého artefaktu.

Míša Gemrotová dostala zásilku na výrobu uměleckého artefaktu. Foto: archiv Finlandia Kokos bar

Hvězda Plesu upírů se změní ve výtvarnici: Bude zdobit kokosy

Proslulý a největší párty stan na MFF v Karlových Varech, tradičně umístěný v samém centru dění v sousedství Hotelu Thermal, bude letos zase o něco zajímavější než roky minulé. Jestli se dočkáme nějaké opilecké eskapády, jakou loni předvedl Michal Hrdlička (33), je zatím ve hvězdách, každopádně si přijdou na své nejen milovníci alkoholu, ale i zajímavých artefaktů.

Návštěvníky totiž kromě drinků a hudby čeká atraktivní Kokosová galerie, v níž vystaví pětice známých osobností svá umělecká díla. Pouhý jeden měsíc před festivalem obdržel každý z nich zásilku plnou kokosů, malovacích potřeb a - jak jinak - lahve kokosové vodky. Jejich úkolem bude z těchto věcí vytvořit dílo podle vlastního vkusu a nápadu. Fantazii se meze nekladou.

"Sama bych tenhle úkol nezvládla,“ říká hvězda muzikálu Ples upírů, který bude mít o prázdninách pauzu, takže má času dost, Michaela Gemrotová (36). Ta si na pomoc přizvala svého bratrance, akademického malíře Jana Gemrota. Do práce už se pustili i Ivana Chýlková (58), Zdeněk Fencl nebo Hana Holišová (41). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků