Michal Dvořák (56 let)
hudebník

Bulvární status: Hudební skladatel a bývalý klávesista skupiny Lucie slaví úspěch s projektem Vivaldianno Autor: daz


Michal Dvořák Super.cz

Vymakala si tělo v Kostarice a pak se svlékla do pánského časopisu: Co na nahotu své ženy říká hvězda kapely Lucie?

On byl během pandemie zavřený ve studiu a pracoval na svém projektu iMucha, zatímco manželku DJ Luccu a dva syny poslal na několik měsíců do Kostariky. "Stýskalo se mi, ale myslím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat," řekl Super.cz hudebník Michal Dvořák (56).

"Situace tady byla v té době opravdu příšerná a v Kostarice se žil život, jako by se nechumelilo. Takže smutno mi bylo, ale komunikovali jsme online, dokonce jsme se s kluky i učili, protože potřebovali něco vysvětlit, hlavně matematiku. Až na časový posun jsem měl pocit, jako by byli v Čechách. Pro nás to nebylo nestandardní, protože jsme létali vždy v lednu na delší dovolenou a škola se řešila podobně," vyprávěl.

DJ Lucca se kompletně svlékla pro Playboy: V kurzu už nejsou silikony, tak jsem souhlasila

Jeho žena zúročila pobyt i tak, že si vymakala ještě dokonalejší postavu, takže si mohla dovolit nafotit odvážné snímky do pánského časopisu, které ovšem ve chvíli, kdy jsme spolu mluvili, Michal ještě neviděl. "Lucka má spoustu aktivit, nejen focení, ale i novinky v DJingu," krčil rameny.

Sám na rozdíl od manželky na figuře moc nezamakal. "Sotva dopnu sako, ale začnu jezdit na kole a pokud možno se vrátím do normálu," věří, že na letních koncertech kapely Lucie už bude zase ve formě. Podzimní halové turné se symfonickým orchestrem se vzhledem k nepředvídatelnosti epidemiologické situace odložilo na příští rok. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků