Michal David (61 let)
zpěvák

Bulvární status: Pečuje o vnuka Sebastiana a nepřestává koncertovat. Autor: daz


Agáta byla večer v divadle, Jakub trávil noc v kasínu.

Agáta byla večer v divadle, Jakub trávil noc v kasínu. Foto: instagram A. Prachařové/ M. Feureislová

Agáta v divadle, Jakub Prachař makal v kasínu se smetánkou a odhalenými děvami: Za rodinou v noci nedorazil

Agáta Prachařová (36) se na Instagramu pochlubila, že si včera večer vyrazila do centra. Nešlo ale o žádný mejdan. S bratrem Cyrilem si vyšli na divadelní premiéru jejich dalšího sourozence Vincenta. Její manžel Jakub Prachař (38) mezitím moderoval narozeninovou oslavu známého kasína. A očividně se dobře bavil. I když už jeho šichta skončila, zdržel se až do rána.

Zatímco v divadle zřejmě vládla poklidnější atmosféra, v kasínu ve Vestci to žilo bohatým programem v čele s vystoupením Michala Davida (61) a show s velice odhalenými slečnami, kterých si nemohl nepovšimnout žádný muž, tedy ani Jakub. Zapařit přišel i Sagvan Tofi (57) s partičkou nebo Leoš Mareš (45) s manželkou Monikou, kteří byli zaujati světem hazardu a u hráčských stolů vydrželi docela dlouho.

Jen málokdo byl ovšem takový držák jako Jakub. Jeho auto parkovalo ve Vestci ještě nad ránem. Ostatně vzhledem k rumu, který popíjel, by vlastně ani řídit nemohl. Evidentní je, že za rodinou, tedy manželkou Agátou a dětmi Kryšpínem a Miou, rozhodně nespěchal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků