Michal Červín (51 let)
podnikatel

Bulvární status: Bývalý televizní milionář se pomalu ale jistě chystá do basy, kde si má odsedět osmiletý trest za finanční podvody. Autor: jc


Michal Červín půjde konečně sedět.

Michal Červín půjde konečně sedět. Herminapress

Milionář Červín z reality show Vem si mě je v base: V Thajsku ho dopadli lovci lebek

Od loňského léta úspěšně unikal českým policistům milionář Michal Červín (51), který se proslavil v reality show Vem si mě, kde si hledal nevěstu. Našel si Barbaru Kautmanovou, které stihnul během krátké doby udělat dceru.

Brzy se ukázalo, že víc než milionář je podvodník a soud ho poslal do vězení za miliónové podvody. Červín podle soudu zpronevěřil pěkných 22 miliónů korun a dostal za to osm let. Podnikateli a hvězdě reality show se ale podařilo uprchnout do Thajska, kde si užíval nového života. Bohužel ale nyní spadla klec.

Policejní pátrači, kterým se přezdívá lovci lebek, Červína chytili v thajském Bangkoku, kde se ukrýval od loňského léta. „V pátek hledaného muže v Thajsku zadrželi kriminalisté z Odboru cíleného pátrání. Mohu potvrdit, že se jedná o Michala Červína. V této chvíli by už měl být ve výkonu trestu,“ uvedla mluvčí policejního prezidia. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Profilový článek